ماموریت

ماموریت

مرکز تحقیقاتی شهید قندی در زمینه طراحی و ساخت محصولات و ارائه خدمات پژوهشی به صنایع، سازمان‌ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی، دانشگاه ها و همچنین متقاضیان عام امور مهندسی فعالیت می‌نماید و در راستای آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، با روحیه‌ی بسیجی، و جهاد علمی، برای خدمت‌رسانی به جامعه اسلامی و رفع وابستگی به استکبار جهانی، و بهبود ارتباط دانشگاه و صنعت و ترویج فرهنگ پژوهش قدم برمی دارد.

رسالت اصلی مرکز رفع گره‌ها و چالش‌های پژوهشی (کاربردی/بنیادی/توسعه ای) مبتنی بر افق چشم‌انداز و اسناد بالادستی کشور است و اولویت آن در تولید محصولات، نیازهای کشور می‌باشد. مرکز، هدف از سودآوری را توسعه هدفمند حوزه‌های فناورانه خود می داند.

این مرکز از منابع انسانی توانمند دارای انگیزه‌های معنوی بهره می‌برد و با حمایت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، و ارتباط با دانشگاه‌ها، افراد مجرب در صنعت، و مجموعه‌های نظامی، به دنبال ایجاد مجموعه‌ای جهادی در زمینه‌های تحقیقاتی می‌باشد.

آماده کردن دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی برای ورود به صنعت و نیز رفع نیازها و وابستگی‌های فناورانه کشور از جمله دغدغه‌های اجتماعی مرکز می‌باشد. همچنین، این مرکز ضمن توجه ویژه به همکاران با ایجاد رضایت (مادی و معنوی)، رشد و تعالی علمی، اخلاقی و معنوی، اهتمام به شایسته‌سالاری و کرامت انسانی، به کلیه استانداردهای اجتماعی احترام می‌گذارد.

محصولات و خدمات مرکز با استفاده از فناوری های مناسب به بازارهای داخلی و خارجی ارائه می‌گردد.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *